BPO Company
Обслуговування ФОПів з використанням РРО

Ми надаємо бухгалтерські послуги для виробників, посередників, інтернет-магазинів та дропшиперів, що включають в себе впровадження, консультування та підготовку звітності для ФОПів з використанням РРО.

Послуги
Бухгалтерський супровід ФОП з РРО
 • 1
  Проведення консультацій щодо необхідності застосування ПРРО.
 • 2
  Вибір оптимальної програми під бізнес, залежно від того, яка форма торгівлі використовується (онлайн чи офлайн торгівля в магазині).
 • 3
  Подачу необхідних форм для реєстрації: 20-ОПП, 1-ПРРО, 5-ПРРО в податкову службу (можливе подання через ПРРО або електронний кабінет податкової).
 • 4
  Реєстрацію ПРРО в ДПС
 • 5
  Базові налаштування (автоматичне відкриття/закриття зміни касиром).

 • 6
  Дистанційне навчання та консультування щодо правильності роботи з ПРРО (як додавати/продавати товари/послуги, формування звітів)
Бухгалтерський супровід ФОП з РРО
Рішення для:
 • Інтернет-магазину
  закупівля та продаж своїм клієнтам через Нову пошту та інших перевізників
 • Виробника
  продаж різним клієнтам оптом своїх товарів та послуг
 • Дропшипера
  перепродаж на маркетплейсах
Наші послуги
Налаштування та консультації щодо РРО / ПРРО для ФОПів 2-3 група
2200 грн
 • Подачу необхідних форм для реєстрації, базові налаштування Дистанційне навчання та консультування щодо правильності роботи з ПРРО .
Замовити впровадження РРО
Бухгалтерський супровід ФОП з РРО, 2-3 група ЄП
1100 грн в міс
Повний бухгалтерський супровід та подання звітності.
Детально
Ведення обліку найманих співробітників
350 грн в міс
Замовити консультацію
Про БПО Компані
Бухгалтерія
без зайвих проблем
24 / 7 / 365
Ми не ходимо в відпустку та на лікарняний, ми страхуємо ризики та компенсуємо професійні помилки.
Ми протягом 3 років надаємо послуги для більше ніж 300 клієнтів, наша команда пильно слідкує за всіма змінами в законодавстві та постановах, використовує нові та сучасні інформаційні інструменти, доступні для ваших питань 24/7/365

Зворотній зв'язок
Ми зателефонуємо вам та проконсультуємо
Консультація від нашого експерта
Зараз кожна операція з використанням готівки, картки або еквайрінга повинна бути проведена через РРО.
Усі фізичні особи-підприємці, які використовують готівку або картку при розрахунках, використовують програмний РРО. На торгових точках кожен продаж фізичної особи-підприємця або його найманого працівника проводиться через РРО. Зараз кожна операція з використанням готівки, картки або еквайрінга повинна бути проведена через РРО.
Реєстрацією та відправкою товарів через перевізників займається сама фізична особа-підприємець або його найманий працівник, оскільки відправка чеку клієнту має бути вчинена до моменту, коли доставлена посилка через "Нову пошту".
Це залежить від того, чи це онлайн, чи офлайн продажі. Також буде використовуватися ПРРО, торгова точка реєструється разом з касою та касиром. При продажу товару чи наданні послуги фізична особа-підприємець фіскалізує кожну операцію.
Різниця буде лише в тому, що, якщо це інтернет-торгівля, то ПРРО може бути використаний як додаток на телефоні або комп'ютері. Якщо ж надання послуг чи продаж товарів в офлайн магазині, то використовується еквайрінг від банку з підключенням ПРРО.
Внесення найменування категорій товарів проводиться через комп'ютер. Для інтернет-магазинів та дропшиперів можливе використання автоматичної фіскалізації лише при підключенні різних платіжних систем.
Проте у кожного клієнта це може бути різним, наприклад, якщо раніше використовувався "Лік Пей" або "Вей Фо Пей". Також реєструється торгова точка, каса та касир.
Для подання звітності формується Z-звіт за період: квартал або рік, в залежності від того, до якої групи фізичних осіб-підприємців належить особа - на 2-й чи 3-й. Заповнення книги доходів здійснюється на основі даних, які подаються у Z-звіті та банківській виписці, і подається в звітність.

ФОП, які займаються торгівлею, повинні реєструвати свої продажі послуг та товарів у РРО та ПРРО.